Novinka! Schäffer je náš

Od června jsme novým výhradním dovozcem strojů značky Schäffer do České republiky. Získali jsme nové zastoupení známé značky

Vážení zákazníci, obchodní partneři, přátelé,

S radostí bychom Vám chtěli oznámit, že jsme se stali novým výhradním dodavatelem značky Schäffer pro Českou republiku. Počínaje 1. červnem jsme zahájili spolupráci s německým výrobcem kvalitních strojů značky, kterou jistě dobře znáte.

Již tak širokou paletu nabízených strojů jsme rozšířili o pomocníky, kteří se díky svým unikátním parametrům vejdou do úzkých a stísněných prostor a nahradí tak lidskou dřinu pohodovou prací. Jiní zase vysoko dosáhnou a díky svému vysokému výkonu zastanou velký kus práce. Sortiment strojů Schäffer je skutečně pestrý a zahrnuje tři typy strojů v zemědělské verzi. Jsou jimi teleskopické kolové nakladače, dále pak statkovéa kolové nakladače pro zemědělství. Tyto stroje jejich majitelé využijí v různých provozech. Ať už jde o zemědělství, stavebnictví, zahradnictví, o práci na veřejných prostorech nebo jinde, v každém odvětví jsou nakladače Schäffer jako doma a nemají problém podat kvalitní výkon v jakýchkoliv podmínkách.

V případě zájmu o tyto stroje, prosím, neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce. Velice rádi Vám poradí a pomohou vybrat stroj přesně podle Vašich požadavků. Kontakt naleznete zde.

  • Nové výhradní zastoupení značky Schäffer
  • Široká škála nabízených strojů - od malé po velké
  • Široká škála nabízených strojů - od malé po velké

Máte dotaz? Napište nám