Pozvánka na Dny zahradní a komunální techniky 2018

Dny zahradní a komunální techniky se uskuteční opět v Havlíčkově Brodě a my bychom byli velice rádi, kdybyste tam byli s námi, naši milí zákazníci.

Pozvánka na DZKT 2018

Srdečně Vás zveme na již tradiční výstavu zahradní a komunální techniky, která se letos koná 4. a 5. září. Místem, kde se tato akce uskuteční je opět letiště u Havlíčkova Brodu. Čeká Vás např. předvádění strojů, praktické ukázky techniky pro extenzivní mulčování, praktické ukázky štěpkovačů a drtičů či aktivní komentované předvádění užitkových elektromobilů a strojů na speciální úklid a čištění. Program je opravdu bohatý a přehled strojů bude pestrý.

Na našem stánku uvidíte stroje značky Walker - profesionální sekačky s nulovým poloměrem otáčení; stroje značky Billy Goat - profesionální stroje pro úklid a údržbu trávníků; stroje značky Stiga - ideální pomocníky pro každou zahradu; mini rypadlo zn. Hyundai - představitele kvalitní značky s tradicí; stroje značky Fort - minidumper či tlačená strunová sekačka a mnoho dalších.

Přijďte si stroje prohlédnout, zeptat se našich obchodních zástupců na vše, co Vás ohledně této techniky zajímá a domluvte si předvádění přímo na Vašem pozemku, ve Vašich podmínkách.

Bude nám ctí se s Vámi setkat na havlíčkobrodském letišti.

Kolektiv společnosti CIME, s.r.o.

Máte dotaz? Napište nám