Pásové MINI rypadlo Hyundai R16-9

Mini rypadlo Hyundai R16-9 je nejmenším zástupcem řady. Používá se především pro menší výkopové práce, úpravu terénu, kopání základů staveb či betonových plotů

Pásové MINI rypadlo Hyundai R16-9

Malé a výkonné, tak přesně by se dalo charakterizovat toto mini rypadlo Hyundai R16-9. Jedná se o nejmenší rypadlo z řady Hyundai. Rypadlo je opravdu velmi kompaktní, takže práce v úzkých prostorách pro něj není problém a i tak se budete cítit bezpečně a budete mít kolem sebe dostatek volného prostoru.

Mini bagr Hyundai R16-9 má hydraulicky nastavitelný podvozek a robustní konstrukci. Zadní část rypadla přesahující přes pásy mini bagru zaručuje velkou stabilitu stroje a zvedací sílu. Mini rypadlo Hyundai R16-9 můžete mít vybaveno jak kabinou, tak stříškou. Konstruktéři společnosti Hyundai však vsázeli také na komfort při práci, proto se tento fešák může pochlubit odpruženým sedadlem, dostatečně velkým prostorem pro nohy nebo ergonomickým joystickem. Díky ukazatelům na dispeji má obsluha neustálý přehled o stroji. Jeho údržba je velice snadná, zároveň jeho komponenty mají vysokou životnost.

R16-9 je přesnou volbou pro klienty, kteří vyžadují rychlost a přesnost při hloubení, zároveň však minimální vynaložení nákladů. Rypadlo má jednoduchý, inovační systém a plynulé ovládání, které práci urychluje a šetří energie. Maximální hloubka kopání tohoto minirypadla je 2250 mm, maximální dosah 3970 mm, maximální pojezdová rychlost činí 4,1 km/hod. Pro větší využití a efektivitu stroje je optimální volbou možnost prodlouženého ramene.

Bonusy: Provoz a spotřeba stroje je nízkonákladová, pravidelná údržba rychlá a snadná. Všechny dveře a kryty jsou plně otevíratelné, což usnadňuje denní kontroly a nabízí dostatek prostoru pro manipulaci. Před možným poškozením při výkopových pracích jsou písty ramene chráněny kryty. Šířka podvozku se dá hydraulicky nastavit od 980 - 1250mm. Minirypadlo lze vyrábět s kabinou či bez.

KOmfort - viditelnost - bezpečnost: Díky ergonomickým prvkům v kabině lze stroj R16-9 ovládat snadno, plynule a komfortně. Umožňuje snadný přístup k ovládacím prvkům. Obsluha stroje je usazena do odpruženého sedadla, samozřejmostí je bezpečnostní pás i opěrky na ruce. Vše doplňuje levostranná konzole (bezpečnostní páka) při jejímž uvedení do zdvižené polohy se deaktivují hydraulické funkce.

Technická specifikace

Základní technické údajemini rypadlo R16-9
Provozní hmotnost1650 kg (stříška) /1820 kg kabina
Typ motoruMitsubishi L3E (3-válec)
Výkon motoru12,1 kW / 16,2 PS
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x17 l/min + 10,4 l/min
Objem lopaty0,02 - 0,086 m3
Maximální kopací síla15,1 kN
Maximální hloubka kopání2250 mm / *2400 mm
Maximální výsypná výška2550 mm / *2660 mm
Přední dosah na zemi3970 mm / *4020 mm
Objem palivové nádrže25 l
Šířka stroje980-1250 mm (hydraulicky nastavitelný)
Šířka pojezdového pásu230 mm (gumový)
Úhel natočení výložníkuL 60°/ P 60°

*Údaje pro prodloužené rameno, se standardní lopatou o objemu 0,04 m3

Soubory ke stažení

Video Pásové MINI rypadlo Hyundai R16-9

Video Pásové MINI rypadlo Hyundai R16-9
Video Pásové MINI rypadlo Hyundai R16-9
Zobrazit další videa

Galerie Pásové MINI rypadlo Hyundai R16-9

  • mini rypadlo Hyundai R16-9
  • komfortní místo obsluhy
  • ergonomické uspořádání ovládání
  • sklopná  konzole na levé straně
  • přehledné a ergonomické uspořádání
  • hydraulicky nastavitelný podvozek
  • nastavitelné odpružené sedadlo, opěrka na zápěstí, ergonomický joystic

Máte dotaz? Napište nám