Pásové MINI rypadlo Hyundai R55Z-9A

Midi rypadlo Hyundai R55Z-9A je vyrobeno pro práci v nejtěžších podmínkách.

R55 9A

Zadní část přesahuje přes pásy, což zabezpečuje velkou stabilitu a zvedací sílu. Nejčastější využití nachází při manipulaci se dřevem, budování lesních cest, vodních toků. Vhodný je i na výkopové práce tam, kde není kladen důraz na nulový přesah pásů.

Pásové mini rypadlo Hyundai R55Z-9A je vyrobené pro maximální nasazení. Je to výkonný a spolehlivý bagr s moderní konstrukcí a kvalitním motorem. Díky těmto vlastnostem podává maximální výkony. Zadní část přesahuje přes podvozek, což zabezpečuje velkou stabilitu a zvedací sílu. Uplatnění nachází tento mini bagr při práci, kde je potřeba častého a rychlého přesunu stroje. Majitelé si nejvíce cení univerzálního použití rypadla a velkého nakládacího dosahu.

I toto rypadlo R55Z série 9A je vybaveno špičkovým zařízením, které umožňuje práci v menších prostorách např. při stavbě cest, pracích ve městě, apod. Díky vylepšenému hydraulickému systému je obsluha schopná pracovat přesněji při minimální spotřebě pohonných hmot. Údržba stroje je také snadnější díky dobře dostupným filtrům a centrálnímu mazání.

Kabina: Konstrukce kabiny z pevné oceli je ergonomicky tvarovaná, což obsluze nabízí více prostoru uvnitř. Toto řešení kabiny navíc tlumí vibrace a hlučnost a chrání obsluhu před dalšími vnějšími vlivy. Kabina je prosklenná, takže zajišťuje viditelnost do všech stran. Přehledný, ovládací panel byl umístěn tak, aby strojníkovi mohl bez potíží poskytnout aktuální informace o stavu stroje. Pohodlí a bezpečnost při práci nabízí opěrky na ruce a bezpečnostní pás, které jsou součástí odpruženého sedadla. Rádio s MP3 je samozřejmostí. Bezpečnost obsluhy zajišťuje také sklopitelná konzola, která, při opuštění kabiny, automaticky odpojí hydrauliku.

Motor Yanmar 4TNV98 Tier 3B je jistotou maximálního výkonu minirypadla ve své třídě.

Výhody: Minirypadla Hyundai R55Z-9A mají vylepšené mazání všech pohyblivých částí. Všechny tyto komponenty jsou vyrobené z otěruvzdorného materiálu s prodlouženou životností. Taktéž oleje a filtry mají prodlouženou životnost, čímž se intervaly mezi jednotlivými servisními prohlídkami prodlužují a tím se samozřejmě snižují také provozní náklady. Životnost oleje se prodlužuje z 2000 až na 5000 mth. Samotné pohonné hmoty jsou lépe využity. Šetří se tak životní prostředí i provozní náklady.

Technická specifikace

Základní technické údajeMini rypadlo R55Z-9A
Provozní hmotnost5650 kg
Typ motoruYanmar 4TNV98C (4-válec)
Výkon motoru49,9 kW/ 66,9 PS
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x62,5 l/min+38,4 l/min
Objem lopaty0,058 - 0,254 m3
Maximální kopací síla42,4 kN
Maximální hloubka kopání3820 mm/*4060 mm
Maximální výsypná výška4050 mm/*4180 mm
Přední dosah na zemi6150 mm/*6400 mm
Objem palivové nádrže120 L
Šířka stroje1920 mm
Šířka pojezdového pásu400 mm (gumový)/ 380 mm (ocelový)
Úhel natočení výložníkuL 80°/P 50°

*Údaje pro prodloužené rameno, se standartní lopatou o objemu 0,18 m3

Soubory ke stažení

Video Pásové MINI rypadlo Hyundai R55Z-9A

Video Pásové MINI rypadlo Hyundai R55Z-9A
Zobrazit další videa

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.