Kolové mini rypadlo Hyundai R55W-9A

Kolové midi rypadlo Hyundai R55W-9A je vyrobené pro maximální nasazení.

R55W 9A

Mini/midi rypadlo Hyundai R55W-9A je spolehlivý a vysoce výkonný bagr s moderní konstrukcí a kvalitním motorem. Díky těmto vlastnostem podává maximální výkony. Jeho zadní část přesahuje přes podvozek, což zabezpečuje velkou stabilitu a zvedací sílu. Předností tohoto stroje jsou práce, kde je potřeba častého a rychlého přesunu stroje. Majitelé si nejvíce cení univerzálního použití rypadla a velkého nakládacího dosahu stroje.

I toto rypadlo R55W série 9A je vybaveno špičkovým zařízením, které umožňuje práci v menších prostorách např. při stavbě cest, pracích ve městě, apod. Díky vylepšenému hydraulickému systému je obsluha schopná pracovat přesněji při minimální spotřebě pohonných hmot. Údržba stroje je také snadnější díky dobře dostupným filtrům a centrálnímu mazání.

Kabina: Konstrukce kabiny z pevné oceli je ergonomicky tvarovaná, což obsluze zajistilo zvětšený prostor uvnitř. Toto řešení kabiny navíc tlumí vibrace a hlučnost a chrání obsluhu před dalšími vnějšími vlivy. Kabina je prosklenná, takže zajišťuje viditelnost do všech stran. Přehledný, ovládací panel byl umístěn tak, aby strojníkovi mohl bez potíží poskytnout aktuální informace o stavu stroje. Pohodlí a bezpečnost při práci nabízí opěrky na ruce a bezpečnostní pás, které jsou součástí odpruženého sedadla. Rádio s MP3 je samozřejmostí. Bezpečnost obsluhy zajišťuje také sklopitelná konzola, která automaticky odpojí hydrauliku při opuštění kabiny.

Motor Yanmar 4TNV98 Tier 3B je jistotou maximálního výkonu minirypadla ve své třídě.

Výhody: Minirypadla Hyundai R55W-9A mají vylepšené mazání všech pohyblivých částí. Všechny tyto komponenty jsou vyrobené z otěruvzdorného materiálu s prodlouženou životností. Taktéž oleje a filtry mají prodlouženou životnost, čímž se intervaly mezi jednotlivými servisními prohlídkami prodlužují a tím se samozřejmě snižují také provozní náklady. Životnost oleje se prodlužuje z 2000 až na 5000 mth. Samotné pohonné hmoty jsou lépe využity. Šetří se tak životní prostředí i provozní náklady.

Technická specifikace

Základní technické údajeRypadlo R55W-9A
Provozní hmotnost5550 kg
Typ motoruYanmar 4TNV98C (4-válec)
Výkon motoru49,9 kW/ 66,9 PS
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x 62,5 L/min
Objem lopaty0,058 - 0,254 m3
Maximální rypná síla42,4 kN
Maximální hloubka kopání3500 mm/*3800 mm
Maximální výsypná výška4340 mm/*4530 mm
Přední dosah na zemi6150 mm/*6430 mm
Objem palivové nádrže120 L
Šířka stroje1925 mm
Silniční/ pracovní rychlost30 km/h / 11,6 km/h
Úhel natočení výložníkuL 80°/P 50°

* Údaje pro prodloužené rameno, se standardní lopatou o objemu 0,018m3

Soubory ke stažení

Video Kolové mini rypadlo Hyundai R55W-9A

Video Kolové mini rypadlo Hyundai R55W-9A
Zobrazit další videa

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.