Pásové MINI rypadlo Hyundai R60CR-9A

Mini rypadlo Hyundai R60CR-9A je určeno pro práci v těžkých a stísněných podmínkách.

R60CR 9A

Bagry značky Hyundai jsou vysoce výkonné a spolehlivé. Díky moderní konstrukci a kvalitnímu motoru umožňují obsluze podávat ty nejlepší výkony s vynaložením minima sil i paliva.

Midi rypadlo R60CR ze série 9A je vybaveno speciálním zařízením, díky kterému je uzpůsobeno k práci na menších prostorách, což je výhodou při stavbě cest, nebo při práci ve městě. Mini bagr je velmi oblíbený pomocník při zakládání staveb, terénních úpravách, na kanalizacích a veškerých výkopových prácích, kde je žádán vysoký výkon a nulový přesah pásů. Nulový přesah pásů a velké kopací dosahy jsou ideální pro maximální nasazení. Inovovaný hydraulický systém umožňuje pracovat přesně při minimální spotřebě paliva. Dobře dostupné filtry a centrální mazání usnadňuje údržbu.

Kabina: Mohutná konstrukce kabiny z pevné oceli je tvarovaná ergonomicky. Díky tomu vzniklo v kabině více prostoru. Navíc svým uzpůsobením chrání před vnějšími vlivy, snižuje vibrace i hlučnost a nabízí výbornou viditelnost do všech stran. Ovládací panel je velice dobře viditelný a přehledný. Obsluze takvždy podává jasné informace o aktuálním stavu stroje. Samozřejmostí je rádio s MP3. Bezpečnost a komfort při práci zajišťuje odpružené sedadlo s opěrkami na ruce a bezpečnostním pásem. Bezpečnost obsluhy umocňuje také sklopitelná konzola, které při opuštění kabiny automaticky odpojí hydrauliku.

Motor: Maximální výkon mini rypadla R60CR-9A je zajištěn chodem motoru Yanmar 4TNV98 Tier 3B.

Výhody: Všechny pohyblivé části stroje, které jsou vyrobené z otěru vzdorného materiálu s prodlouženou životností, mají vylepšené mazání. Prodlouženou životnost mají i filtry a oleje, čímž se snižují intervaly mezi jednotlivými servisními prohlídkami a také provozní náklady. Životnost oleje je prodloužená z 2000 až na 5000 mth. Lepší využitelnost pohonných hmot poté šetří nejen provozní náklady, ale i životní prostředí.

Technická specifikace

Základní technické údajeMini rypadlo R60CR-9A
Provozní hmotnost5800 kg
Typ motoruYanmar 4TNV98C (4-válec)
Výkon motoru48,3 kW/ 64,7PS
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x55 l/min+36,6 l/min
Objem lopaty0,076 - 0,397 m3
Maximální kopací síla40,9 kN
Maximální hloubka kopání3570 mm/*3990 mm
Maximální výsypná výška3930 mm/*4100 mm
Přední dosah na zemi6150 mm/*6480 mm
Objem palivové nádrže82 l
Šířka stroje2000 mm
Šířka pojezdového pásu400 mm (gumový)/ 380 mm (ocelový)
Úhel natočení výložníkuL °/P °

* Údaje pro prodloužené rameno, platí pro standardní objem lopaty 0,18 m3

Soubory ke stažení

Video Pásové MINI rypadlo Hyundai R60CR-9A

Video Pásové MINI rypadlo Hyundai R60CR-9A
Video Pásové MINI rypadlo Hyundai R60CR-9A
Zobrazit další videa

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.