Pásové mini rypadlo Hyundai R18-9AK

Mini rypadlo Hyundai R18-9AK je jedním z menších zástupců řady. Používá se především pro menší výkopové práce, úpravu terénu, kopání základů staveb či betonových plotů.

R18 9AK

Malé a výkonné, tak přesně by se dalo charakterizovat toto mini rypadlo Hyundai R18-9. Jedná se o jedno z jedno z nejměnších rypadel z řady Hyundai. Rypadlo je opravdu velmi kompaktní, takže práce v úzkých prostorách pro něj není problém a i tak se budete cítit bezpečně a budete mít kolem sebe dostatek volného prostoru.

Mini bagr Hyundai R18-9AK má hydraulicky nastavitelný podvozek a robustní konstrukci. Zadní část rypadla přesahující přes pásy mini bagru zaručuje velkou stabilitu stroje a zvedací sílu. Mini rypadlo Hyundai R18-9AK můžete mít vybaveno jak kabinou, tak stříškou. Konstruktéři společnosti Hyundai však vsázeli také na komfort při práci, proto se tento fešák může pochlubit odpruženým sedadlem, dostatečně velkým prostorem pro nohy nebo ergonomickým joystickem. Díky ukazatelům na dispeji má obsluha neustálý přehled o stroji. Jeho údržba je velice snadná, zároveň jeho komponenty mají vysokou životnost.

R18-9AK je přesnou volbou pro klienty, kteří vyžadují rychlost a přesnost při hloubení, zároveň však minimální vynaložení nákladů. Rypadlo má jednoduchý, inovační systém a plynulé ovládání, které práci urychluje a šetří energie. Maximální hloubka kopání tohoto minirypadla je 2405 mm, maximální dosah 4110 mm (údaje s prodlouženým ramenem), maximální pojezdová rychlost činí 4 km/hod. Pro větší využití a efektivitu stroje je optimální volbou možnost prodlouženého ramene.

Bonusy: Provoz a spotřeba stroje je nízkonákladová, pravidelná údržba rychlá a snadná. Všechny dveře a kryty jsou plně otevíratelné, což usnadňuje denní kontroly a nabízí dostatek prostoru pro manipulaci. Před možným poškozením při výkopových pracích jsou písty ramene chráněny kryty. Šířka podvozku se dá hydraulicky nastavit od 980 - 1250mm. Minirypadlo lze vyrábět s kabinou či bez.

Komfort - viditelnost - bezpečnost: Díky ergonomickým prvkům v kabině lze stroj R18-9 ovládat snadno, plynule a komfortně. Umožňuje snadný přístup k ovládacím prvkům. Obsluha stroje je usazena do odpruženého sedadla, samozřejmostí je bezpečnostní pás i opěrky na ruce. Vše doplňuje levostranná konzole (bezpečnostní páka) při jejímž uvedení do zdvižené polohy se deaktivují hydraulické funkce.

Technická specifikace

Základní technické údajemini rypadlo R18-9AK
Provozní hmotnost1855 (ochr. stříška)/ 1995 (kabina)
Typ motoruKUBOTA D902
Výkon motoru12,1 kW/15,2 HP
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x 18 + 10,8 l/min
Objem lopaty0,04 m3
Maximální kopací síla15,1 kN
Maximální hloubka kopání2245 mm/ 2405 mm*
Maximální výsypná výška2575 mm/ 2680 mm*
Přední dosah na zemi3960 mm/ 4110 mm*
Objem palivové nádrže21 l
Šířka stroje980 - 1250 (hydraulicky nastavitelná)
Šířka pojezdového pásu230 (gumový)
Úhel natočení výložníku

*Údaje pro prodloužené rameno, se standardní lopatou o objemu 0,04 m3.

Soubory ke stažení

Galerie Pásové mini rypadlo Hyundai R18-9AK

  • Hyundai R 18-9
  • Snadná údržba + dostupnost
  • Motor Mitsubishi L3E
  • OLED displej
  • Kompaktní a přesný stroj
  • Hyundai R 18-9
  • Nastavitelná šířka rozchodu pásů
  • Pohodlné područky pro komfort při práci

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.