Pásové MINI rypadlo Hyundai R17Z-9A

Mini rypadlo (minibagr) Hyundai R17Z-9A. je snadno ovladatelný, mnohostranný, výkonný stroj nenáročný na údržbu.

R17Z 9A

Osvědčená technologie, maximální výkon, optimální ovladatelnost, snadná a jednoduchá údržba, komfort obsluhy - to vystihuje toto mini rypadlo Hyundai R17Z-9A. Hlavní výhodou tohoto mini bagru je nulový přesah přes pásy, maximální nasazení ve stísněných podmínkách / objektech a rychlý a efektivní servis všech komponentů stroje. Ideální pomocník pro všechny, kteří potřebují při výkopech pracovat s přesností. Díky hydraulicky nastavitelným pásům se vejde i do stísněných prostor. Jeho šířka při zatažených pásech činí pouhých 990 mm, při roztažených pak 1300 mm. Tento systém podvozku mini bagru zvyšuje možnosti nasazení tohoto stroje, stejně jako připojení různých adaptérů (např. vrták, kladivo, kleště).  Díky extrémně kompaktnímu zhotovení je toto minirypadlo vyráběné bez kabiny, jen s možností stříšky. Plynulé a jednoduché ovládání stroje R17Z-9A umožňuje inovovaný hydraulický systém, který zároveň šetří energie a zvyšuje rychlost práce. Minirypadlo je vhodné pro terénní úpravy různé povahy - rozrušování povrchu při zakládání chodníků, terénní úpravy při zakládání zahrad, aj. Maximální hloubka kopání je 2350 mm, maximální dosah 4030 mm. Maximální pojezdová rychlost je 4,1 km/hod. Ke stroji je možné zvolit prodloužené rameno pro efektivnější využití stroje při nízkých nákladech.

Hydraulika:Minibagr Hyundai R17Z-9A se, jako jeden z mála ve své kategorii, může pochlubit dvěma špičkovými hlavními pístovými čerpadly s výkonem 2 x 18,8 l/min a dále pomocným zubovým čerpadlem o výkonu 11,3 l/min. Tento systém zabezpečuje nízkou spotřebu paliva při jednom z největších výkonů ve své kategorii. Srdce tohoto minibagru R17Z-9A dodává německý výrobce hydraulických komponentů Rexroth-Bosh.

Motor: Uvnitř tohoto pracanta se nachází motor Kubota D902, který nabízí vysoký výkon a spolehlivost. Zároveň však šetří pohonné hmoty a splňuje emisní limity stanovené pro všechny státy EU.

Priority: Stroj má nulový přesah přes pásy při roztaženém podvozku. Použití hydraulických filtrů a hydraulického oleje s prodlouženou životností snižuje provozní náklady. Pravidelná údržba stroje je jednoduchá, protože má všechny dveře a kryty plně otvíratelné, což ulehčuje denní spotřebu a poskytuje dostatek prostoru pro manipulaci. Lze zvolit prodloužené rameno pro vetší efektivitu využití stroje při nízkých nákladech. Před poškozením při výkopech jsou písty ramene chráněné kryty.

Šířka podvozku je hydraulicky nastavitelná od 990 mm až 1300 mm.

Bezpečnost a pohodlí:Ergonomické prvky, které jsou uložené po ruce, umožňují obsluze Hyundaie R17Z-9A jednoduché a pohodlné ovládání. Odpružené sedadlo je vybavené opěrkou na ruce i bezpečnostním pásem. Bezpečnosti napomáhá levostranná konzole, která, uvede-li se do vzpřímené polohy, deaktivuje hydraulické funkce.

Minibagr Hyundai R17Z-9A se řadí mezi špičkové stroje ve své třídě a svojí spolehlivostí a dalšími přednostmi to jen stvrzuje.

Technická specifikace

Základní technické údajeMini rypadlo R17Z-9A
Provozní hmotnost1700 kg (stříška)
Typ motoruKubota D902 (3-válec)
Výkon motoru12,5 kW / 16,8 k
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x18,8 l/min + 11,3 l/min
Objem lopaty0,02 - 0,086 m3
Maximální kopací síla15,5 kN
Maximální hloubka kopání2200 mm / *2350 mm
Maximální výsypná výška2570 mm / *2670 mm
Přední dosah na zemi3900 mm / *4030 mm
Objem palivové nádrže20 l
Šířka stroje990-1300 mm (hydraulicky nastavitelný)
Šířka pojezdového pásu230 mm (gumový)
Úhel natočení výložníkuL 70°/P 54°

*Údaje pro prodloužené rameno

Soubory ke stažení

Video Pásové MINI rypadlo Hyundai R17Z-9A

Video Pásové MINI rypadlo Hyundai R17Z-9A
Zobrazit další videa

Galerie Pásové MINI rypadlo Hyundai R17Z-9A

  • Pásové MINI rypadlo Hyundai R17Z-9A
  • rypadlo Hyundai R17Z-9A
  • komfortní rypadlo pro menší výkopové práce

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.