Kolová rýpadla Hyundai

"Kolová rypadla od Hyundai: Pohybujeme se vpřed s vaší prací."

Kolová rypadla od společnosti Hyundai mají rozmanité výhody, které přinášejí mnoho výhod a jsou oblíbenou volbou pro zákazníky, v různých stavebních a zemědělských činnostech. Vyráběna jsou od hmotnosti 6,5 - 21 t.

Mobilita a flexibilita
Vysoký výkon
Spolehlivost a odolnost
Moderní technologie

Modelové řady
HW100A

HW100A

Nový HW100A je nejnovějším přírůstkem do řady kolových rypadel řady A v oblíbeném 10tunovém sektoru. Nabízí vyšší produktivitu v městské výstavbě, kde je nedostatek prostoru a důležité jsou nízké emise.

Zobrazit detail
HW140A

HW140A

Posuňte svůj výkon na vyšší úroveň s novou generací kolových rypadel Hyundai řady A. HW140A byl navržen pro použití v projektech městské výstavby a terénních úprav, kde je nedostatek místa. Jeho motor Stage V splňuje emisní předpisy EU a zároveň poskytuje špičkový výkon s vyšší spotřebou paliva, komfortem a bezpečností.

Zobrazit detail
HW150A CR

HW150A CR

HW150A CR (Compact Radius) byl navržen pro použití v projektech městské výstavby a krajinných úprav, kde je málo místa. Se sníženým kýváním, odolným exteriérem a mnoha důležitými bezpečnostními prvky vás nezklame ani na těch nejnáročnějších a nejmenších místech.

Zobrazit detail
HW160A

HW160A

HW160A je naše 17tunové mobilní rypadlo s extra výkonem a mobilitou, které jsou potřebné pro provádění stavebních projektů a nakládání s odpady. Navrženo pro městské pracovní prostředí, splňuje emisní předpisy Euro Stage V a zároveň poskytuje vysoký výkon s vyšší spotřebou paliva, komfortem a bezpečností.

Zobrazit detail
HW170A CR

HW170A CR

HW170A CR (Compact Radius) byl navržen pro použití v projektech městské výstavby a krajinných úprav, kde je málo místa. Se sníženým kýváním, odolným exteriérem a mnoha důležitými bezpečnostními prvky vás nezklame ani na těch nejnáročnějších a nejmenších místech.

Zobrazit detail
HW210A

HW210A

Připravte se posunout svůj výkon na další úroveň s HW210A, největším z nové generace kolových rypadel Hyundai řady A. HW210A.

Zobrazit detail
HW65A

HW65A

Nový HW65A je nejkompaktnější a nejagilnější z naší řady kolových rypadel. Nabízí vysokou účinnost a vynikající manévrovatelnost a výkon na těsných městských staveništích, kde hraje klíčovou roli nízká hlučnost a emise.

Zobrazit detail

Jaroslav Denk

Jaroslav Denk

Spokojený zákazník
Mám zemědělskou techniku od CIME z toho důvodu, že nemám čas. Vždy, když něco potřebuji, zavolám Petrovi (pozn.: Obchodní manažer), který mi doporučí ten správný stroj. Stroje, které mi doporučil odvádí to, co na statku a poli potřebuji.
Miroslav Peterka

Miroslav Peterka

ZD Zálužany
Nejdřív jsem měl ze strojů Hyundai strach. Tu značku přece mají auta, ne nakladače. Ve finále jsem to rozhodnutí udělal a pořídil si nakladač Hyundai do firmy. Nyní máme strojů značky Hyundai více, ale i dalších strojů od firmy CIME.