Kolové nakladače Hyundai

Hyundai kloubové nakladače: Přinášíme sílu a efektivitu do každého odvětví.

Nakladače jsou navrženy s důrazem na odolnost a spolehlivost. Jsou vyrobeny z pevných materiálů a mají robustní rám, který zajišťuje dlouhou životnost stroje. Stroje mají výkonné motory, které poskytují dostatečný výkon pro manipulaci s těžkými materiály.

Vysoká kvalita a výkon
Všestrannost
Spolehlivost
Ekonomický provoz

Modelové řady
HL930A

HL930A

Model HL930A je součástí řady kolových nakladačů Hyundai řady A, který splňuje evropské emisní normy Stage V, ale přesto nabízí veškerý potřebný výkon. Je ideální pro náročné práce a navržen pro různé úkoly v oblasti stavebnictví, recyklace, zemědělství, lesnictví, lomů atd.

Zobrazit detail
HL940A

HL940A

Kolový nakladač Hyundai HL940A je součástí nové generace A, splňující evropskou emisní certifikaci Stage V, který nabízí veškerý potřebný výkon. S obrovskou kapacitou lopaty a vylamovací silou se můžete spolehnout na to, že bude vysoce produktivní ve všech průmyslových, recyklačních, zemědělských, lesnických a těžebních aplikacích.

Zobrazit detail
HL955A

HL955A

HL955A je součástí nové řady A kloubových nakladačů Hyundai. Je speciálně navržen tak, aby zvládl náročnou práci v extrémních podmínkách a zároveň minimalizoval škodlivé emise. Díky zcela nové řadě funkcí a pokročilým technologickým vylepšením se můžete spolehnout na to, že bude kolový nakladač vysoce produktivní v průmyslovém, těžebním, stavebním, a mnoha dalších odvětvích.

Zobrazit detail
HL960A

HL960A

Kolový nakladač HL960A je součástí naší řady A, nové generace stavebních strojů, splňující evropské emisní limity Stage V. Tento stroj získal cenu SaMoTer za technickou inovaci v kategorii „střední kolové nakladače“. Nabízí potřebný výkon pro náročné práce v oblasti stavebnictví, lesnictví, lomech atd.

Zobrazit detail
HL970A

HL970A

Kolový nakladač HL970A je součástí Hyundai řady A, nové generace stavebních strojů, které splňují emisní limity Stage V. Tento 24tunový nakladač se vyznačuje působivým výkonem a pokročilými technologiemi, které vám pomohou pracovat efektivněji, hospodárněji a usnadňuje práci v náročných prostředích jako je těžba, dobývání stavebnictví atd.

Zobrazit detail
HL975

HL975

Technologie v HL975 byly pečlivě vybrány, aby vám nabídly lepší pohodlí a bezpečnost. Pevný vnější povrch je vylepšen o zesílení pro větší odolnost.

Zobrazit detail
HL975A CVT

HL975A CVT

Kolový nakladač Hyundai HL975A CVT je součástí nové řady kloubových nakladačů řady A. Poháněn je robustním motorem Cummins X12 s certifikací Stage V v kombinaci s plynule měnitelnou převodovkou ZF (CVT). To poskytuje výkon, který je potřeba pro náročnou práci v extrémních podmínkách při manipulace s granulovanými materiály, jako je písek, štěrk v těžebních prostředí a lomech

Zobrazit detail
HL980A

HL980A

Kolový nakladač HL980A je součástí řady A, nová generace stavebních zařízení Hyundai, která splňují evropskou certifikaci Stage V. S nejvyšším výkonem, překlápěcí kapacitou a vylamovací silou lopaty v celé řadě kolových nakladačů Hyundai. HL980A je i přes svou velikost výkonným a dynamickým strojem.

Zobrazit detail

Miroslav Peterka

Miroslav Peterka

ZD Zálužany
Nejdřív jsem měl ze strojů Hyundai strach. Tu značku přece mají auta, ne nakladače. Ve finále jsem to rozhodnutí udělal a pořídil si nakladač Hyundai do firmy. Nyní máme strojů značky Hyundai více, ale i dalších strojů od firmy CIME.
Jaroslav Denk

Jaroslav Denk

Spokojený zákazník
Mám zemědělskou techniku od CIME z toho důvodu, že nemám čas. Vždy, když něco potřebuji, zavolám Petrovi (pozn.: Obchodní manažer), který mi doporučí ten správný stroj. Stroje, které mi doporučil odvádí to, co na statku a poli potřebuji.