Pásová rýpadla Hyundai

"Řešení v každém terénu: Hyundai pásová rypadla - síla a preciznost ve spojení s nekompromisním výkonem."

Ať už se jedná o stavební práce, hromadné výkopy, těžbu nebo nakládání s odpady, pásová rypadla Hyundai podávají špičkové výkony v různých odvětvích po celém světě. Pásová rypadla vyráběna od 13-100 t nabízejí vynikající stabilitu a produktivitu.

Vysoký výkon a efektivita
Vynikající trakce
Moderní technologie
Robustní konstrukce

Modelové řady
HX130A LCR

HX130A LCR

Hyundai HX130A LCR Stage V poskytuje výjimečný všestranný výkon ve výkonném 13tunovém rypadle. Díky novému odolnému vnějšímu designu s přidanými bezpečnostními prvky a lepším servisem bez potřeby AdBlue je HX130A LCR perfektním rypadlem pro práci v těch nejnáročnějších podmínkách

Zobrazit detail
HX140A L

HX140A L

Naše nové pásové rypadlo řady A HX140A L o hmotnosti 14 tun je připraveno pomoci vybudovat váš svět. Díky novému odolnému vnějšímu designu s přidanými bezpečnostními funkcemi a lepším servisem se můžete spolehnout na to, že HX140A L bude fungovat i v těch nejnáročnějších podmínkách na velkých staveništích a projektech infrastruktury.

Zobrazit detail
HX145A LCR

HX145A LCR

Nové rypadlo Stage V Hyundai HX145A LCR řady A poskytuje výjimečný všestranný výkon ve výkonném 15tunovém stroji. Díky novému odolnému vnějšímu designu s krátkým výkyvem zádi se na něj můžete spolehnout při provádění těch nejnáročnějších prací ve stísněných prostorách, jako jsou městská staveniště a úzké silnice.

Zobrazit detail
HX160A L

HX160A L

Nové HX160A L má veškerý výkon potřebný v 16tunovém pásovém rýpadle. Jeho nový motor Stage V poskytuje výkon 115 kW (155 k) a zároveň snižuje spotřebu paliva a emise. HX160A L je ideální pro práci v nejnáročnějších stavebních, infrastrukturních a nájemních aplikacích.

Zobrazit detail
HX180A L

HX180A L

Naše nové A-Series HX180A L je nejvýkonnější a nejrychlejší 18tunové pásové rypadlo ve své třídě. Jeho nový motor Stage V poskytuje výkon 115 kW (155 k), zatímco odolnější kabina s větším prostorem a pohodlím poskytuje obsluze dokonalé prostředí pro práci v nejnáročnějších stavebních a infrastrukturních aplikacích.

Zobrazit detail
HX210A L

HX210A L

A-Series HX210A L je 22tunové pásové rypadlo, které bylo zkonstruováno tak, aby zvládlo ty nejnáročnější výkopové práce. Jeho robustní motor Stage V poskytuje veškerý výkon, který potřebujete – 129 kW (173 k), pro náročné pracovní prostředí.

Zobrazit detail
HX220A L

HX220A L

HX220A L je součástí řady pásových rypadel Hyundai řady A. Ať už se jedná o stavební práce, těžbu nebo nakládání s odpady, tento 22tunový stroj byl navržen a vyroben tak, aby zvládl ty nejnáročnější práce. S výkonem 129 kW e optimalizován pro těžké rýpání, zvedání a srovnávání.

Zobrazit detail
HX235A LCR

HX235A LCR

HX235A LCR se vyznačuje novou konstrukcí horního rámu řady A, která výrazně zvyšuje nosnost. To je kombinováno se sníženým výkyvem ocasní plochy a novým režimem zvedání, aby se tento výkonný stroj stal vynikajícím všestranným pomocníkem při kopání a přemísťování těžkých nákladů.

Zobrazit detail
HX260A L

HX260A L

Pásové rypadlo Hyundai HX260A L 26 tun má novou konstrukci horního rámu řady A, která zvyšuje nosnost až o 10 %. V kombinaci s novým režimem zvedání to dělá z HX260A L ideální stroj pro přemisťování těžkých předmětů na pracovišti, ať už jde o stavebnictví, hromadné výkopové práce nebo těžbu.

Zobrazit detail
HX300A L

HX300A L

HX300A L je výkonné 30tunové pásové rypadlo s výkonem 194 kW (260 k). V kombinaci s novou konstrukcí horního rámu a režimem zvedání dokáže přemístit nejtěžší předměty a vypořádat se s nejnáročnějšími úkoly, spolu s rychlým vyrovnáváním a nakládáním nákladních vozidel.

Zobrazit detail
HX330A L

HX330A L

Hyundai HX330A L je součástí řady pásových rypadel A-Series. Tento 30tunový model byl navržen tak, aby poskytoval špičkový výkon v mnoha průmyslových odvětvích. S výkonem 242 kW (325 HP) je HX330A L optimalizován pro těžké rýpání, zvedání a srovnávání a je vyroben tak, aby vydržel s minimálními prostoji.

Zobrazit detail
HX380A L

HX380A L

Hyundai HX380A L je jedním z řady pásových rypadel řady A. Tento 38tunový model byl navržen tak, aby poskytoval špičkový výkon v nejnáročnějších podmínkách. S výkonem 272 kW (365 k) je HX380A L optimalizován pro těžké rýpání, zvedání a srovnávání a je vyroben tak, aby vydržel s minimálními prostoji.

Zobrazit detail
HX480A L

HX480A L

Těžké pásové rypadlo HX480AL je součástí oblíbené řady A. Od svého robustního vnějšího designu až po chytré technologie zvyšující výkon je tento mohutný 50tunový stroj navržen pro použití v mnoha průmyslových odvětvích a je optimalizován pro těžké rýpání, zdvihání a srovnávání a je vyroben tak, aby vydržel s minimálními prostoji.

Zobrazit detail
HX520A L

HX520A L

Těžké pásové rypadlo HX520A L je součástí oblíbené řady A. Od svého robustního vnějšího designu až po inteligentní technologie zvyšující výkon je tento mohutný 50tunový stroj navržen tak, aby fungoval v mnoha průmyslových odvětvích a je optimalizován pro těžké rýpání, zvedání a srovnávání.

Zobrazit detail

Jaroslav Denk

Jaroslav Denk

Spokojený zákazník
Mám zemědělskou techniku od CIME z toho důvodu, že nemám čas. Vždy, když něco potřebuji, zavolám Petrovi (pozn.: Obchodní manažer), který mi doporučí ten správný stroj. Stroje, které mi doporučil odvádí to, co na statku a poli potřebuji.
Miroslav Peterka

Miroslav Peterka

ZD Zálužany
Nejdřív jsem měl ze strojů Hyundai strach. Tu značku přece mají auta, ne nakladače. Ve finále jsem to rozhodnutí udělal a pořídil si nakladač Hyundai do firmy. Nyní máme strojů značky Hyundai více, ale i dalších strojů od firmy CIME.