Prodejna zahradní techniky

Prodejna zahraní techniky nabízí komplexní servis a sortiment strojů a nářadí pro údržbu zahrad všech velikostí a terénů. Stroje si zákazníci mohou prohlédnout a vyzkoušet v prostorné prodejně zahradní techniky, která disponuje také vlastním parkovištěm.

Nabízíme také možnost zapůjčení strojů pro sezónní zahradní práce. V nabídce půjčovny je například vertikutátor či provzdušňovač, ale také pily či štěpkovače. V nabídce máme i sekačky na vysokou trávu, výkonné křovinořezy či kultivátory, pily a zahradní traktory. Jsme výhradními distributory amerických značek WALKER MOWERS a BILLY GOAT, které se specializují na kvalitní a výkonnou zahradní a komunální techniku.

Nabídku neustále rozšiřujeme, ale mezi stabilní značky, které u nás naleznete, patří: STIGA, BILLY GOAT, WALKER MOWERS, ECHO, HUSQUARNA, FISKARS, BERGER, BAHCO, CM PLAST, OREGON, CASTROL.

CIME, s.r.o.
K Silu 1426
393 01 Pelhřimov

Otevírací doba: Po - Pá: 8.00 - 16:30

Telefony: +420 564 565 569, +420 739 085 343 - prodejna +420 730 182 701 - servis

E-mail: prodejna@cime.cz
Web: www.cime-shop.cz

INFORMAČNÍ POVINNOST

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

CIME, s.r.o.

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.