Billy Goat je americká značka s dlouholetou tradicí, která se stala synonymem pro kvalitu a výkon v oblasti údržby zahrad, trávníků a veřejných prostranství. Od svého založení v roce 1967 se Billy Goat zaměřuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních strojů, které pomáhají zachovávat krásu venkovních prostor. Jejich široká řada produktů zahrnuje, vertikutátory, aerifikátory, dosévače, slupovačky drnu, mulčovače, fukary a vysavače listí a nečistot.

Co odlišuje Billy Goat od konkurence, je jejich neustálé úsilí o inovaci a zlepšování produktů. Díky pokročilým technologiím a preciznímu inženýrství dosahují jejich stroje optimálního výkonu a zároveň jsou snadno ovladatelné. To znamená, že zákazníci mohou dosahovat vynikajících výsledků při údržbě zeleně bez zbytečného úsilí. 

Billy Goat nejenže usnadňuje práci, ale také dbá na životní prostředí. Jejich stroje jsou navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí a splňovaly nejnovější emisní normy. To znamená, že uživatelé mohou pracovat s čistým svědomím, že přispívají k ochraně přírody. 

Celosvětově uznávaná americká značka Billy Goat je tedy nezbytným partnerem pro všechny, kdo dbají na krásu a kvalitu zelených ploch.

Hlavní výhody značky Billy Goat 
Spolehlivé stroje 

Billy Goat je synonymem pro kvalitní a spolehlivé zahradní a komunální stroje. Jsou navrženy a vyrobeny s důrazem na trvanlivost a odolnost, což znamená, že vydrží i náročné provozní podmínky a různé druhy terénů. 

Snadná obsluha a údržba 

Většina strojů od Billy Goat je navržena tak, aby byla snadno ovladatelná a údržba byla co nejjednodušší. To usnadňuje práci uživatelům a šetří čas. Nově jsou zákazníkům k dispozici online průvodci a videa na údržbu a odstraňování závad pro rychlou pomoc na dosah vaší ruky. 

Zákaznická zkušenost 

Vývoj strojů Billy Goat je založen především na autentické zkušenosti zákazníka. Proto byl vyvinut systém ovládání Billy Goat Controlsä, který zajišťuje jednoduchou a instinktivní obsluhu strojů s hydro pohonem. 

Pokročilé technologie 

Firma Billy Goat je známá svými inovativními technologiemi, které zlepšují výkon a efektivitu strojů napříč celým portfoliem.  

Profesionální výkon 

Billy Goat je preferovanou značkou mnoha profesionálních zahradníků, komunálních služeb a majitelů komerčních nemovitostí kvůli jejich výkonnosti a spolehlivosti. 

Proč Billy Goat?

Billy Goat je značka, která je vždy napřed a řídí se opravdovou zkušeností zákazníků. Stroje jsou vyvíjeny za přítomnosti nejnovějších technologií, které usnadňují práci, ovládání stroje a jeho údržbu. 

 Zákazníci oceňují 

- Jednoduchá práce se strojem 

- Skvělý výkon 

- Kvalita provedení 

- Úspora času 

Značka Billy Goat si získala důvěru a respekt zákazníků díky své dlouholeté historii, inovativním technologiím a spolehlivým strojům, což ji činí oblíbenou volbou profesionálů i domácích zahradníků.

 

Profesionální výkon
Pokročilé technologie
Zákaznická zkušenost
Snadná obsluha a údržba
Spolehlivé stroje

Modelové řady
Aerifikátory

Aerifikátory

Aerifikátory Billy Goat PL jsou unikátní díky patentovanému pohonu trnů. Ten je zajištěn pomocí klikového hřídele, který trnům dává výhodu vratného pohybu, tzn. že trny jdou do půdy i z půdy pod stejným úhlem. Vytvořené otvory nejsou tedy nijak deformované, což pomáhá při následném pískování.

Zobrazit detail
Fukary

Fukary

Billy Goat má celou řadu tlačených a samojízdných fukarů, od malých, pro rezidenční nemovitostí až po velké výkonné stroje pro komerční nemovitosti.

Zobrazit detail
Mulčery

Mulčery

Mulčování přerostlých keřů, luk či polí. Nezáleží na ploše, Billy Goat má pro Vás vhodné řešení. Odolné žacího ústrojí se záběrem od 66 až do 110 cm s vysoce odolnými vřetenem a silnými motory zaručí rychlou práci i na svahu.

Zobrazit detail
Mulčovače

Mulčovače

Mulčovače Billy Goat Outback® jsou určeny k mulčování přerostlých keřů, sečení luk či polí. Nezáleží na ploše, o kterou pečujete, Billy Goat má pro Vás vždy vhodné řešení. Kombinace tuhého žacího ústrojí se záběrem od 66 cm s vysoce odolným vřetenem a silným motorem zaručí kvalitní a rychlou práci i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Zobrazit detail
Slupovačky drnu

Slupovačky drnu

Slupovačka SC18 má nejrobustnější základnu ve své třídě. Konstrukce je tvořena ocelovým rámem o hmotnosti 23 kg, který nese pohonný systém a slupovací jednotku. Hydrostatická převodovka s variabilní rychlostí umožňuje obsluze přizpůsobit pracovní rychlost dle půdních podmínek a to, jak dopředu, tak i dozadu.

Zobrazit detail
Vertikutátory

Vertikutátory

Robustní ocelové základny, snadné nastavení pracovní hloubky, velká kola a profesionální motory Vanguard nebo Honda GX. Vertikutátory Billy Goat jsou špičkou ve svém oboru. Standardně jsou vybaveny volnými noži pro dokonalé vyčesání staré trávy a mechů a proříznutí svrchní vrstvy půdy. Jako příslušenství k nim lze pořídit pevný nůž pro hlubší skarifikaci.

Zobrazit detail
Vysavače DL

Vysavače DL

Díky optimální kombinaci výkonu a velikosti nabízí celá řada vysavačů DL od Billy Goat řešení pro každého zákazníka, od menších údržeb parků až po velké technické služby měst a obcí.

Zobrazit detail
Vysavače KV a TKV

Vysavače KV a TKV

Vysoký sací výkon a snadné ovládání, to jsou vysavače řady KV a TKV pro úklid listí, mulče, květů, větviček a drobných odpadků. Jsou to profesionální stroje, takže je lze využívat i pro komerční účely.

Zobrazit detail
Vysavače MV

Vysavače MV

Komerční vysavače řady MV pro úklid travnatých a zpevněných ploch s pracovní šířkou 74 cm. Řada MV je navržena pro tvrdé povrchy i trávníky a je ideální pro práce na větších pozemcích – komerční pozemky, parky, městské ulice, školní čtvrti.

Zobrazit detail