Značka Lindner je rakouský rodinný podnik z Tyrolska, který vyvíjí a vyrábí traktory a univerzální nosiče určené pro horské a podhorské zemědělství, lesnictví a komunální sféru již od roku 1948. Díky své dlouholeté tradici přes 70 let, se Lindner dokázal úspěšně prosadit  a získat uznání na Evropském trhu.

Společnost Lindner si historicky vydobyla uznání díky svým inovacím v oblasti výroby traktorů. V roce 1953 vyrobili první traktory s pohonem všech kol v Rakousku. Tyto traktory vynikaly svou terénní schopností, robustní konstrukcí a komponenty vysoké kvality. Robustní konstrukce strojů byla a je nezbytná pro náročné podmínky provozu strojů, které pak nachází uplatnění v mnoha oblastech.

Hlavní výhody značky Lindner:
Traktory pro náročný terén

Značka Lindner je synonymem pro robustní a kvalitní stroje určené pro horské a podhorské zemědělství, lesnictví a komunál. Počínaje prvními traktory s pohonem všech kol, přes univerzální nosiče navržené pro alpskou krajinu a až po současné inovace, Lindner vyrábí stroje, které se vyznačují mimořádnou terénní schopností. Tyto stroje jsou navrženy tak, aby jednak zvládly náročný terén, což je dáno zejména jejich kompaktním a pevným provedením, tak i přesnou práci použitím nejnovějších technologií s kvalitními komponenty s širokou variabilitou jednotlivých modelů.

Díky tomu jsou produkty Lindner ideální volbou pro zemědělce a profesionály, kteří vyžadují stroje, které budou spolehlivě fungovat v náročných podmínkách.

Inovace a nápaditost

Lindner klade důraz na inovace, jejichž hlavním cílem je optimalizace práce uživatelů. Kromě výroby kompaktních a ekologicky šetrných vozidel společnost výrazně investuje do digitalizace. Jejich moderní systém TracLink přesně rozpoznává adaptéry a agregovaná zařízení, což umožňuje dokonalé nastavení a efektivní práci.

Technologický přístup

Ve svém úsilí o neustálé optimalizování práce svých zákazníků se Lindner soustředí na výrobu univerzálních, kompaktních a ekologicky čistých vozidel. Automatizované systémy zaručují efektivní a precizní práci.

Proč doporučujeme Lindner

Lindner je značka s unikátními produkty, jejichž vývoj je založen na dlouholeté zkušenosti z provozu v nejnáročnějších horských podmínkách rakouských Alp. Jedná se o spolehlivé stroje, které díky své robustní konstrukci a unikátním technickým řešením najdou uplatnění ve všech náročných provozech.

Zákazníci si pochvalují

- Kvalita strojů

- Spolehlivost

- Moderní a funkční design

- Rozhled z kabiny

S produkty Lindner získáte sílu, přizpůsobivost a skvělé inovace. Lindner je vaše jistota v jakémkoliv terénu.

Technologický přístup
Inovace a nápaditost
Traktory pro náročný terén