Dny otevřených dveří v Pelhřimově 15.-17. května 2024

Den otevřených dveří je skvělou příležitostí pro vás, abyste si prohlédli naši širokou škálu produktů a služeb a setkali se s našimi odborníky.

C:\fakepath\A7300496

Zároveň vám chceme oznámit, že jsme tu pro vás již 30 let!

CIME, s.r.o., byla založena v květnu roku 1994 s cílem poskytovat špičkové zemědělské stroje. Od té doby jsme se vyvinuli do rozsáhlého podniku se 6  pobočkami napříč Českou republikou, který nabízí široký sortiment techniky a služeb pro zemědělství, stavebnictví, komunální a zahradní sektor. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo stát se výhradními dovozci několika prestižních značek, jako jsou Merlo, Hyundai, Ferri, MX, Goldoni, Walker Mowers, Billy Goat a další.

Základem naší nabídky je technika značky Merlo, která je známá svými unikátními technickými řešeními. Kromě toho nabízíme také široký sortiment dalších značek, jako je Hyundai s kolovými nakladači a mini/midi rypadly, nebo americké značky Walker Mowers a Billy Goat, které zajišťují údržbu travnatých ploch.

Naším hlavním cílem je poskytovat komplexní služby našim zákazníkům, včetně prodeje strojů, jejich servisu a půjčování. Díky našemu zkušenému týmu obchodníků, techniků a prodejců jsme schopni zaručit vysokou úroveň profesionality a individuálního přístupu ke každému zákazníkovi.

Závěrem bychom rádi ještě jednou pozvali všechny zájemce na Dny otevřených dveří, které se budou konat 15.-17. května 2024, v našem sídle v Pelhřimově. Přijďte se s námi zároveň podělit o radost z našeho 30. výročí a podpořit nás v dalších letech naší činnosti. V případě, že máte jakékoliv otázky, kontaktujte nás na email: mikulic@cime.cz

C:\fakepath\Jsme tu s vámi

  • C:\fakepath\A7300496
  • C:\fakepath\Jsme tu s vámi

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.