Merlo, značka strojů, název firmy a také příjmení zakladatele rodinné firmy.

Merlo, pojem, který po celém světě značí leadera v oblasti vývoje a výroby teleskopických manipulátorů. Mnoho konstrukčních prvenství - motor na pravé straně, první manipulátor s otočnou věží, první manipulátor s tříbodovým závěsem, odpružená přední náprava, odpružená kabina a mnoho dalších technických řešení posunuli kupředu nejen výrobky firmy Merlo ale celé odvětví výroby teleskopických manipulátorů.

Firma Merlo, založená v roce 1964 jako zámečnická dílna s širokým výrobním programem, má dnes svůj nosný produkt, více než 1500 zaměstnanců, 800 dealerů na celém světě a přes 90 % produkce exportuje do celého světa.

Pro zákazníka a jeho potřeby je k dispozici několik řad teleskopických manipulátorů Merlo: kompaktní teleskopické manipulátory, střední teleskopické manipulátory, těžké teleskopické manipulátory, teleskopické manipulátory s otočnou věží a teleskopické manipulátory s tříbodovým závěsem.

S ohledem na životní prostředí a práci v uzavřených prostorech, městských částech či například ve stájích, byl vyvinut také plně elektrický nakladač Merlo e-WORKER, který zajišťuje bezemisní a tichou práci.

Hlavní výhody značky

Více než 50 let zkušeností s výrobou, vývojem a distribucí teleskopických nakladačů stojí za úspěchem teleskopických manipulátorů Merlo. Vývoj strojů vychází z požadavků a zkušeností zákazníka.

Vysoký výkon

Manipulátory Merlo jsou konstruovány tak, aby uživateli nabídly maximální nosnost a dosah v různorodých pracovních podmínkách. Díky svému technickému řešení rámu stroje a teleskopickému ramenu umožňují dosažení výšek a nosností, které by při zachování kompaktních rozměrů nebyli možné.

Pohodlí

Nakladače Merlo jsou známé svou vysokou úrovní komfortu pro obsluhu, pohodlí je klíčovým faktorem pro produktivitu a efektivitu práce. Kabina nakladače Merlo je navržena s důrazem na ergonomii a zdraví operátora. Panoramatický výhled umožňuje sledovat okolí stroje a bezpečně manipulovat s nákladem. Ovládací prvky jsou umístěny tak, aby byly snadno dosažitelné a intuitivně použitelné, což dále zvyšuje pohodlí při ovládání stroje.

Efektivita

Manipulátory Merlo jsou vybaveny pokročilými hydraulickými systémy, které umožňují rychlé pohyby teleskopického ramene. Díky tomu lze rychle a přesně umístit manipulovaný materiál na požadované místo, což šetří čas a zvyšuje efektivitu pracovního postupu.

Manipulátory jsou vybaveny pokročilými řídicími systémy, které umožňují operátorům optimalizovat pracovní postupy. Tyto systémy zahrnují různé režimy provozu, funkce paměti pracovních pozic a nastavení rychlosti pohybů. To usnadňuje práci operátorů a zvyšuje celkovou efektivitu manipulátoru.

Bezpečnost

Bezpečnost je prioritou značky Merlo. Všechny modely Merlo manipulátorů jsou vybaveny pokročilými bezpečnostními funkcemi, včetně stabilizačního systému, který zajišťuje stabilitu během práce, a systém nepřetržitého monitoringu zatížení, který minimalizuje riziko převrácení.

Využití

Teleskopické nakladače Merlo nabízejí optimální řešení pro každou manipulaci v oblasti rostlinné výroby, chovu hospodářských zvířat, lesnictví, ovocnářství, školkařství, zařízení na výrobu bioplynu, a v široké oblastí nezemědělské manipulace, jako je např. skladování zboží, údržba obcí a stavebnictví.

Proč doporučujeme Merlo

Značka teleskopických manipulátorů Merlo představuje nejvyšší standardy v oblasti výkonu, inovace a kvality. Zaměření na inovace a vývoj, bezpečnost, široká škála modelů a výbav, snadná obsluha a údržba, staví manipulátory Merlo do pozice ideálního stroje pro plnění Vašich potřeb.

Zákazníci si pochvalují:

- Pohodlná, prostorná a ergonomická kabina s možností odružení

- Snadné, intuitivní a přesné ovládání

- Bezkonkurenční panoramatický výhled z kabiny stroje

- Cenová dostupnost

Spolehněte se na Merlo a dosáhněte nových úrovní efektivity a úspěchu ve Vaší práci

Bezpečnost
Vysoký výkon
Pohodlí
Efektivita
Široké využití