O CIME

Společnost CIME, s.r.o., se sídlem v Pelhřimově, byla založena v květnu roku 1994.

Zpočátku byla zaměřená výhradně na obchodování se zemědělskými stroji. Koncem roku 1994 společnost zakoupila objekt bývalé STS v Pelhřimově, do kterého se po částečné rekonstrukci přestěhovala. V novém sídle došlo postupně k rozšíření činnosti o výměnné středisko autoagregátů a pneuservis, který byl otevřen v roce 1995. V průběhu následujících let se sortiment rozšířil na stavební techniku, komunální techniku, malou mechanizaci a od roku 2012 také zahradní techniku (viz www.cime-shop.cz). Prodáváme stroje nové i bazarové. Vybranou techniku také půjčujeme. Samozřejmostí je servis veškeré techniky, kterou prodáváme.

Jsme výhradní dovozci techniky značek Merlo, Hyundai, Ferri, MX, Goldoni, Walker Mowers, Billy Goat a spousty dalších. V zahradní technice se orientujeme na stěžejní značku Stiga a nabízíme také vybraný sortiment značek Alto, Husquarna, Echo, Nilfisk Alto (Wap), Fiskars a další.

Nosnou značkou sortimentu Cime, s. r. o. je značka Merlo. Tento italský výrobce teleskopických manipulátorů je autorem mnoha unikátních technických řešení. Sortiment techniky doplňují kloubové nakladače nebo mini/ midi rypadla Hyundai, jež jsou určeny jak pro stavebnictví, tak pro zemědělství. Uplatnění nacházejí ale rovněž v jiných odvětvích, kde je potřeba obratných a silných strojů s kompaktními rozměry. Techniku pro údržbu travnatých ploch, a to buď profesionály anebo pro všechny majitele zahrad a zelených ploch, reprezentují americké značky sekaček Walker Mowers a Billy Goat (čistící a údržbová technika - vertikutátory, provzdušňovače, vysavače, fukary, mulčovače a křovinořezy). V České republice známá značka kvalitní zahradní techniky Stiga doplňuje sortiment zahradní techniky.

Základním cílem naší společnosti je nabídka komplexních služeb v dodávkách zemědělské, komunálnístavební i zahradní techniky, servisu i autoservisu a dalších služeb. K zajištění vysoké kvality služeb, profesionality a individuálního přístupu k zákazníkům, disponujeme týmem zkušených, odborně vyškolených obchodníků, servisních techniků a prodejců.

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.