O CIME

Společnost CIME, s.r.o., se sídlem v Pelhřimově, byla založena v květnu roku 1994.

Zpočátku byla zaměřená výhradně na obchodování se zemědělskými stroji. Koncem roku 1994 společnost zakoupila objekt bývalé STS v Pelhřimově, do kterého se po částečné rekonstrukci přestěhovala. V novém sídle došlo postupně k rozšíření činnosti o výměnné středisko autoagregátů a pneuservis, který byl otevřen v roce 1995. V průběhu následujících let se sortiment rozšířil na stavební techniku, komunální techniku, malou mechanizaci a od roku 2012 také zahradní techniku (viz www.cime-shop.cz). Prodáváme stroje nové i bazarové. Vybranou techniku také půjčujeme. Samozřejmostí je servis veškeré techniky, kterou prodáváme.

Jsme výhradní dovozci techniky značek Merlo, Weidemann, Hyundai, Ferri, MX, Goldoni, Walker Mowers, Billy Goat a spousty dalších. V zahradní technice se orientujeme na stěžejní značku Stiga a nabízíme také vybraný sortiment značek Alto, Husquarna, Echo, Nilfisk Alto (Wap), Fiskars a další.

Nosnou značkou sortimentu Cime, s. r. o. je značka Merlo. Tento italský výrobce teleskopických manipulátorů je autorem mnoha unikátních technických řešení. Sortiment manipulační techniky doplňují kloubové nakladače Weidemann, jež jsou převážně určeny pro zemědělství a komunální sféru. Uplatnění nacházejí ale rovněž ve stavebnictví a jiných odvětvích, kde je potřeba velice obratných a silných strojů s kompaktními rozměry. Techniku pro údržbu travnatých ploch, a to buď profesionály anebo pro všechny majitele zahrad a zelených ploch, reprezentují americké značky sekaček Walker Mowers a Billy Goat ( čistící a údržbová technika - vertikutátory, provzdušňovače, vysavače, fukary, mulčovače a křovinořezy). V České republice známá značka kvalitní zahradní techniky Stiga doplňuje sortiment zahradní techniky.

Základním cílem naší společnosti je nabídka komplexních služeb v dodávkách zemědělské, komunálnístavební i zahradní techniky, servisu i autoservisu a dalších služeb. K zajištění vysoké kvality služeb, profesionality a individuálního přístupu k zákazníkům, disponujeme týmem zkušených, odborně vyškolených obchodníků, servisních techniků a prodejců.

Máte dotaz? Napište nám