Tipy na stroje, které zefektivní práci nejen ve stavebnictví

Flotila strojů, které které nesmí chybět ve vašem stavebním týmu.

C:\fakepath\HW140A RGB

Jako významný dodavatel stavební techniky, jsme pro vás vybrali několik tipů na stroje, které vám mohou ulehčit již tak náročnou práci nejen ve stavebnictví. Našim cílem je poskytovat stavebníkům prvotřídní stroje, které vám násobně vrátí každou investovanou korunu s ohledem na ekologii. Tyto stroje si získali důvěru profesionálů v Česku i po celém světě.

Kolové bagry Hyundai: Výkon a efektivita, které nikdy nezklamou

O tom, že značka Hyundai není jen označení aut už díky našim stránkám pravděpodobně víte. Výrobce Hyundai Construction Equipment se zaměřuje na spolehlivé a udržitelné velké stroje nejen pro stavebníky, které již v základu zajišťují komfort a bezpečí pro obsluhu stroje a maximální efektivitu práce.  Potřebujete-li efektivní řešení pro výkopové práce, tak právě naše kolové bagry od značky Hyundai jsou vybaveny nejnovějšími inovacemi pro pohodlí, bezpečí i efektivitu práce a nabízejí výkon, který si poradí s jakýmkoli terénem. Navíc jako celá řada A, splňují emisní předpisy Stage V.

Kolové nakladače Hyundai: Obrovská kapacita lopat i vylamovací síla v akci

Potřebujete spolehlivý stroj, který zvládne manipulaci s materiály i v náročném terénu? Kolové nakladače Hyundai jsou tím pravým řešením. Obrovská kapacita lopat, vylamovací síla a veliká nosnost a výkon dělají ze stroje nepostradatelnou součást vašeho stavebního týmu.

Kompaktní rypadla neboli mini rýpadla Hyundai: Chytrá volba, která neomrzí

Kompaktní rypadla neboli mini rýpadla od značky Hyundai jsou navržena tak, aby zvládla práci na staveništi v omezeném prostoru. Jsou ideální při stavbě domu, úprav terénu, ale i na větších staveništích. Jejich kompaktní design neznamená kompromisy ve výkonu – právě naopak.

Teleskopické manipulátory Merlo ROTO a TURBOFARMER: Milimetrová přesnost, intuitivní ovládání, vzdušná kabina

Italská rodinná firma Merlo je v Čechách již dobře známá a prověřená nejen ve stavebnictví. Výrobu zahájila v roce 1964 a své úsilí věnuje do vyrábění výkonných, efektivních, bezpečných a pohodlných strojů.  Konkrétně teleskopické manipulátory Merlo řady Roto vám umožní dosáhnout tam, kam ostatní nedosáhnou. Bez ohledu na to, zda potřebujete zdvihnout těžké břemeno nebo pracovat ve výškách. Řada Turbofarmer umožňuje maximální obratnost i v nerovném terénu, který však není překážkou pro vaše pohodlí, o které se postará závěsná kabina.

Kloubové nakladače Schäffer řada Z: Klíčové stroje pro každodenní práci po celý den

I tento německý dodavatel Schäffer působící na trhu od roku 1956 se zaměřuje na výrobu velkých strojů, které kladou důraz na tradici, inovace a nízké provozní náklady. Stroje značky Schäffer disponují širokou škálou adaptérů, díky nimž se stávají klíčovými stroji, které se používají každodenně po celý den i pro různé druhy práce. Kolové nakladače Schäffer řady Z pro stavebnictví mají vysokou nosnost vzhledem k poměrně nízké provozní hmotnosti. Tuto vlastnost strojům umožňuje speciálně navržená, extrémně robustní přední část se zesíleným zvedacím válcem, která dále umožňuje i vynikající výhled na pracovní nářadí.

Kloubové teleskopické nakladače Schäffer: Precizní výkonnost i v těžko dostupných místech

Pokud jde o kloubové teleskopické nakladače, jsou stroje Schäffer nejúspěšnější ve své třídě. Precizní výkonnost v každém terénu s výškou zdvihu a nosnostmi, které předčí každý srovnatelný stroj jiných výrobců. Kompaktní konstrukce, charakteristická pro všechny nakladače Schäffer, usnadňuje jejich použití zvláště v těžko dostupných místech.

Smykem řízené čelní nakladače Locust: Tradice, inovace a mrštnost v jednom

Pokud hledáte univerzální stroje pro manipulaci s materiály, pak právě Locust je tu pro vás. Stroje nenesou své jméno náhodou. V překladu lucust znamená kobylka. A právě podobné vlastnosti jako kobylky mají i tyto stoje – jsou malé, obratné, rychlé a díky své škále funkcí si poradí s každým nákladem a každým povrchem. Samotná značka je přímý nástupce nakladačů UNC s historii u slovenského výrobce. První stroj UNC 060 byl vyrobený již v roce 1981. Stroje Locust prověřil nejen samotný čas, ale i samotní zákazníci. UNC strojů se za svou éru prodalo ohromných 13 589 kusů a Locust stroje se k tomuto číslu přibližují. Spojení tradice s moderními technologiemi tak vytváří stroje, na které se můžete spolehnout v každé situaci.

A proč spolupracovat právě s námi?

Spolupracujeme s lidmi, kteří své práci rozumí a neustále se ve své oblasti vzdělávají. Námi prodávané stroje mají funkční servis v rámci celé ČR s dispozicí náhradních dílů.

Zajímá Vás více informací? Vyplňte náš kontaktní formulář, nebo se obraťte na našeho produktového manažera pro oblast stavebnictví, Michala Razimu 731 542 045.

Galerie Tipy na stroje, které zefektivní práci nejen ve stavebnictví

  • C:\fakepath\locust 17 1
  • C:\fakepath\A HX85A RGB 7
  • C:\fakepath\Hyundai A HL955A RGB Sm 2 (1)
  • C:\fakepath\HW140A RGB
  • C:\fakepath\3024849b 86ad 4a6f a008 7535024de127
  • C:\fakepath\3024849b 86ad 4a6f a008 7535024de127

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.