Dny otevřených dvěří ve společnosti Lindner

Ve dnech od 25. do 26.10.2018 se u rakouského výrobce traktorů Lindner pořádaly Dny otevřených dveří a my jsme měli tu čest se jich účastnit.

Vážení zákazníci, milí přátelé,

rádi bychom se pootočili o pár dnů zpátky a poreferovali Vás o události, která se odehrávala 25. a 26.10.2018 v rakouském městečku Kundl v Tirolsku. Konaly se zde Dny otevřených dveří domácího výrobce traktorů Lindner a my jsme měli tu čest se jich účastnit.

Během těchto dnů mohli návštěvníci shlédnout široké portfolium výrobků již jmenované značky, prohlédnout si stroje zblízka, sednout do nich a vše si naživo osahat, dozvědět se mnoho nového a pobýt v příjemné atmosféře.

Součástí byla i přehlídka strojů značky Lindner od těch nejstarších až po ty nejmodernější. Tato značka totiž v září oslavila 70 let své existence, takže má co ukazovat.

Tímto bychom chtěli poděkovat jak samotnému majiteli společnosti Lindner, panu KR Mag. Hermannu Lindnerovi, který se nám po dobu návštěvy náležitě věnoval, ale i Vám, naši milí zákazníci, kteří jste s námi vážili do Rakouska cestu a byli jste tam s námi.

A věřte, bylo se na co dívat.

Kolektiv společnosti CIME, s.r.o.

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.