CIME, s.r.o. (Pelhřimov)

Sídlo společnosti, prodejní a servisní centrum najdete v průmyslové zóně LHOTKA, která se nachází ve směru výjezdu z Pelhřimova na Jindřichův Hradec.

Pelhřimovská centrála společnosti CIME, s.r.o. nabízí širokou škálu služeb pro své zákazníky. Samozřejmostí je servis na všechny námi prodávané stroje (zemědělské, komunální i stavební). Disponujeme i skladem náhradních dílů, kde základní a nejčastěji žádané náhradní díly máme ihned k odběru, ostatní objednáme u výrobců/dodavatelů.

Prodejna zahradní techniky má otevřeno v každý všední den, nabízíme stroje a nářadí značky Stiga, Echo, Vares, Fiskars, Oregon, Gardena, Nilfisk-Alto či hračky značky Bruder. Na všechny stroje provádíme servis. Chcete-li si stroj pouze zapůjčit, vybranou zahradní techniku máme k dispozici na půjčovně. Podmínky zapůjčení a seznam strojů k zapůjčení naleznete zde:
http://www.cime.cz/sluzby/pujcovna-stroju/

Součásti společnosti CIME v Pelhřimově je i výměnné středisko autoagregárů a pneuservis/autoservis, oboje otevřené ve všední dny.

Adresa:
CIME, s.r.o.
K Silu 1426
393 01 Pelhřimov

IČ: 60850671
DIČ: CZ60850671
ID: ca5vvy6

Telefony:
+420 565 323 148
+420 565 323 134 - pneuservis

Fax: +420 565 323 170
E-mail: cime@cime.cz
E-mail pro zasílání faktur: faktury@cime.cz
Web: www.cime.cz

Prodej strojů

JménoTelefonE-mail
Ing. Miroslav Mikulič+420 739 057 936m.mikulic@cime.cz
Ing. Petr Scherhaufer+420 737 260 073p.scherhaufer@cime.cz
Michal Razima - obchodní zástupce Hyundai+420 731 542 045m.razima@cime.cz
Ing. Milan Vavřina - komunální a zahradní technika+420 737 956 385m.vavrina@cime.cz
Jaroslav Man - komunální a zahradní technika+420 730 182 701j.man@cime.cz
Josef Holub - obchodní zástupce pro kraj Vysočina+420 731 453 384j.holub@cime.cz
Ing. Petr Scherhaufer - provozovna Mirovice+420 737 260 073p.scherhaufer@cime.cz
Ing. Josef Šebela - odborný poradce+420 731 184 649

Servis strojů

JménoTelefonE-mail
Vladimír Hubka - vedoucí servisu+420 737 260 072v.hubka@cime.cz
Tomáš Kubiska+420 731 542 035servis@cime.cz
Petr Nechvátal+420 731 542 036servis@cime.cz
Dušan Malina - technická podpora+420 734 649 695malina@cime.cz

Náhradní díly

JménoTelefonE-mail
Mgr. Bohumír Molík+420 737 260 075b.molik@cime.cz
Zdenek Pahr+420 737 260 080sklad@cime.cz

Výměnné středisko

JménoTelefonE-mail
Zdenek Pahr+420 737 260 080sklad@cime.cz

Pneuservis, autoservis

JménoTelefonE-mail
Tomáš Zelenka - vedoucí servisu+420 737 260 076pneuservis@cime.cz
Tomáš Svoboda+420 737 260 077pneuservis@cime.cz

Prodejna / půjčovna zahradní techniky

JménoTelefonE-mail
Pavel Limburský - vedoucí prodejny+420 739 085 343prodejna@cime.cz
Jaroslav Man+420 730 182 701j.man@cime.cz

Provozní doba: Po - Pá 8.00 - 12.30 13.00 - 16.30

Účetní oddělení

JménoTelefonE-mail
Dana Zemanová - vedoucí oddělení+420 737 260 074d.zemanova@cime.cz
Pavlína Váňová+420 730 182 702p.vanova@cime.cz

Máte dotaz? Napište nám