Nacházíte se:

Napsali o nás

Články a vybrané příspěvky o společnosti CIME.

Potřebnou práci zvládá kolový nakladač s rezervou

Komplexní komunální služby pro město Zábřeh i řadu okolních obcí a firem působících v zábřežském regionu poskytuje společnost EKO servis Zábřeh. K jejím hlavním činnostem patří zajišťování kompletních služeb v odpadovém hospodářství.

https://www.komunalweb.cz/potrebnou-praci-zvlada-kolovy-nakladac-s-rezervou/

Komunální vlaštovky jako poslové jara

Hned zkraje jarního období (ve dnech 22.– 25. března) patřil výstavní areál PVA EXPO v Praze-Letňanech již 12. ročníku odborného veletrhu For Garden. Jedná se o největší akci svého druhu a zaměření v České republice s orientací především na všechny zahradní obory, ale nejen na ně.

http://komunalweb.cz/komunalni-vlastovky-posly-jara/

Hyundai nejsou jen automobily

Výrobou minirypadel, pásových i kolových rypadel a kolových nakladačů se zabývá společnost Hyundai. Na evropském trhu působí od roku 1990 a nyní má zastoupení ve více než 20 zemích. Výhradním dovozcem do České republiky je jedna z našich dceřinných společností společnost Cime-bau, s. r. o.

http://komunalweb.cz/hyundai-nejsou-jen-automobily/

S osvědčeným sortimentem techniky

Firma Cime je známá především prodejem teleskopických manipulátorů Merlo, které tvoří jeden ze základních kamenů jejího portfolia. V nabídce má však i další techniku a to jak zemědělskou, tak hlavně komunální. Reprezentativní průřez prodávaným sortimentem představila i na letošním Techagru.

http://mechanizaceweb.cz/s-osvedcenym-sortimentem-techniky-2/

Sedm výhod produktivních sekaček

Sekačky s nulovým poloměrem otáčení tzv. Zero Turn“ tolik oblíbené v zámoří pomalu ale jistě získávají na popularitě i u nás. Díky své výjimečné pohyblivosti mohou zejména na členitějších pozemcích významně ušetřit čas. Podívejme se trochu detailněji na zoubek americkým sekačkám Walker.

http://komunalweb.cz/sedm-vyhod-produktivnich-sekacek/

Rentabilní pásová technologie

Farmářům, kteří hospodaří ve zhoršených podmínkách s nedostatkem vláhy nebo na pozemcích ohrožených erozí, může pomoci zlepšit ekonomickou i ekologickou situaci technologie strip-till. V tomto případě se půda zpracovává pouze v páscích, do nichž se následně sejí řádkové kultury, jako jsou kukuřice, řepa, řepka či slunečnice.

http://mechanizaceweb.cz/rentabilni-pasova-technologie/

Finální článek sklizňové linky

Velké kolové nakladače nejsou zatím v zemědělství příliš využívány. Jejich práci dokážou z části zastat teleskopické manipulátory, které jsou co do použití univerzálnější. Ale jak to bývá, univerzální stroj toho sice umí více, ale zase v žádné činnosti nevyniká. To speciál v podobě velkého kloubového nakladače zastane jiné výkony.

http://mechanizaceweb.cz/finalni-clanek-skliznove-linky/

Sekačka, která splnila všechna očekávání
Sekačka Walker již několik let slouží k údržbě sadu v Koberovicích. Se sekačkou seče nejen majitel, ale celá jeho rodina a sekání berou i po 8 letech s tímto strojem jako zábavu. Walker zvládá vysokou trávu, náletové křoví, dokonce i více jak 50° svah, stroj se nepřevrátí, výborně seče i pod křovím, kolem stěn a to vše s minimálními náklady na údržbu.
Více…

Kvalitní zahradní traktor
Sháníte kvalitní zahradní traktor pro údržbu zahrady, parku, městských částí, prostor kolem hotelů či kdekoliv, kde vyžadujete opravdu krásně posečený trávník? Pak bychom pro Vás měli řešení.
http://stavimbydlim.cz/potrebujete-kvalitni-zahradni-traktor-predstavujeme-walker-mowers-mtghs-23/

Na stránkách www.stavimbydlim.cz nalezete spoustu užitečných informací a tipů souvisejících s bydlením.

Jak vás baví sečení a údržba zeleně?

Pravděpodobně většina z nás má nějakou zahradní sekačku. Možná patříte mezi ty, kdo cítí, že pro váš rozlehlejší pozemek to není úplně ono, že jste tenkrát nevěnovali dostatek času výběru techniky a že na ni nebylo dost peněz. Důsledkem je, že sečení trávy trvá moc dlouho, je fyzicky náročné a ani výsledný „zástřih“ není takový, jaký byste si představovali.

http://komunalweb.cz/jak-vas-bavi-seceni-a-udrzba-zelene/

Odměna za nejpřesnější tip
Předali jsme odměnu za nejpřesnější odhad celkového počtu návštěvníků letošního ročníku výstavy Techagro. Výherce získal motokultivátor Goldoni Twist.
http://mechanizaceweb.cz/odmena-za-nejpresnejsi-tip/

S manipulátorem napříč Evroupou
"Většina lidí má ráda cestování, ale většina také cestuje tradičním způsobem. A pak je tu menšina, která cestuje způsobem netradičním. Zástupcem té druhé skupiny je Fin Leo Terqujeff, který se rozhodl podniknout cestu z Itálie do Finska v teleskopickém manipulátoru. …"
http://mechanizaceweb.cz/s-manipulatorem-napric-evropou/

Traktor se zajímavou výbavou
"Expozice firmy Cime na letošním Techagru byla nabitá zejména manipulátory Merlo, ale nechybělo v ní ani několik traktorů Lindner. Výsadní postavení mezi nimi měl aktuálně nejvýkonnější model Geotrac 134ep. Označení ep znamená zkratku Efficient Power a výrobce ji používá pro všechny modely splňující emisní limit Stage IIIb a vybavené elektronicky řízeným vstřikováním. …"
http://mechanizaceweb.cz/traktor-se-zajimavou-vybavou/

Na zeleň jednoduše, rychle a efektivně

Různé stroje pro údržbu zelených ploch v současné době na našem trhu nabízí společnost Walker Mowers a Billy Goat. Technika těchto značek se pro údržbu zelených ploch používá již desítky let, a proto i její samotný vývoj dosáhl vysoké úrovně. Zákazník především ocení rychlost a efektivitu práce, jednoduchost ovládání i nízké provozní náklady.

http://komunalweb.cz/na-zelen-jednoduse-rychle-a-efektivne/

Když se sejde dvojí výročí
"Celá expozice společnosti Cime s. r. o. byla na letošní výstavě Techagro koncipovaná ke dvojitému výročí. Tím prvním bylo 20 let činnosti společnosti Cime na našem trhu, tím druhým 50 let existence firmy Merlo, jejíž manipulační technika tvoří významný podíl v nabídce pelhřimovské společnosti. …"
http://mechanizaceweb.cz/kdyz-se-sejde-dvoji-vyroci/

Firma CIME s.r.o. na brněnském veletrhu TECHAGRO 2014
"Na výstavě TECHAGRO 2014 nesměl chybět jeden z největších dodavatelů zemědělské, komunální a stavební techniky firma CIME, s.r.o.. Na své výstavní ploše ukázala zákazníkům průřez celým sortimentem, který do České republiky dodává. Především se jednalo o ucelenou řadu teleskopických nakladačů MERLO a traktory rakouského výrobce LINDNER. Nechyběly ani další stroje pro komunální oblast: příkopová ramena a mulčovače FERRI, malotraktory GOLDONI, vysavače BILLY GOAT, stroje pro údržbu trávníků atd. … "
http://www.komunal-web.cz/clanky/14_04_03_cime.html

Zákazníkům blíž
"Slogan dobrých prodejců zní: „Chceme bít blíže zákazníkům a jejich potřebám.“ Blíže zákazníkům je od letošního roku i firma Cima-S, která má nyní dvě střediska. To původní umístěné v Čížkovicích u Lovosic a nové v Mirovicích nedaleko Milevska. …"
http://mechanizaceweb.cz/zakaznikum-bliz/

V Drahotuších přestřihli pásku
Firma Cime s.r.o. má několik středisek, která jsou rozložena na území ČR. To hlavní bylo je a bude v Pelhřimově ostatní pobočky jsou rozmístěny tak, aby svým záběrem pokryly pokud možno celou rozlohu naší vlasti. Severomoravské středisko firmy Cime má název Cime-plus, s.r.o. a do nedávna sídlilo v pronajatých prostorách v obci Milenov, nedaleko Hranic na Moravě. …"
http://mechanizaceweb.cz/v-drahotusich-prestrihli-pasku/

Pečovat o trávník je třeba od jara do zimy
"Pokud patříte mezi zastánce názoru, že krásný trávník potřebuje v průběhu roku pouze pravidelné sečení a závlahu, případně správné rozhodnutí ohledně typu osiva, pak možná budete překvapeni, co všechno je vhodné s trávníkem dělat, aby bylo dosaženo opravdu pěkného výsledku. …"
http://komunalweb.cz/pecovat-o-travnik-je-treba-od-jara-do-zimy/

Na scénu přijíždí Ronin
Společnost CIME ukázala na výstavě Urbis 2013 novinku firmy Goldoni a to model Ronin. Tento malotraktor v sobě skrývá řadu výhod, které jejich uživatelé ocení.
http://www.bvv.cz/urbis-technologie/urbis-technologie-2013/vystavovatele-se-predstavuji/cime2/

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.